Grup Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi

Bütün Grup Hepsi Hayranları Buraya

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma)

3 posters
YazarMesaj
gülçin.ece
Yeni Üye
Yeni Üye
gülçin.ece

Kadın
Hepsiyi Gerçekten seviyormusun? : %10000
Hepsiden Kim??? : gülçin
Rep :
Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Right_bar_bleue

Grup Hepsiyi Gerçekten Çook Seviyor :
Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Right_bar_bleue

Ruh Halin : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Keyifl10
Tutuğu Takım : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) 1447
Teşekkür puanı :

Paylaşım Gücü :

Sanal Hayvanın? : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Kedi3021b
Grup Hepsiden Kim : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) 25269731cw8qn0mg2
Rep Ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Empty
MesajKonu: Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma)   Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 11:44 pm

Arkadaşlar işte Hepsi1'deki şişe çevirmecedeki konuşmalar:
Gülçin: 'Hobin var mi?' (Kahkahalar)

Yasemin: Bu benim sorum.

Eren: Aman Tanrim soruya bak!!!

Yasemin: Ne var, ben arabayla ugrasmayi seviyorum mesela!

Eren: Ha dogru, dogru.

Gülçin: Dün saat 03:00'e kadar söz yazmak için ugrastim. Bu sayilir mi?

Cemre: 'Ben Gülçin' de konusmaya baslamadan önce, kiz (Benden bahsediyor) nereden tanisin seslerimizi, sanki kameraya çekiyor!

Gülçin: Ben Gülçin!

Yasemin: O her zaman yaptigin bir sey, hobini söyle.

Gülçin: Yoga yapiyorum desem?

Yasemin: Bak iste bu hobi.

Gülçin: Ama her zaman da söz yazmaya çalisirim.

YASIMA UYMAYAN SARKIYI SÖYLEMEM

* Sise Eren'i gösteriyor

Eren: 'En sevdigin tatli?'

Yasemin: Bu benim sorum.

Eren: Sensin tatlim! (Kahkahalar)

Cemre: Benim sorularim, sizinkilere göre çok beter!

Eren: (Herkes susup Eren'e bakinca) E söyledim iste, en sevdigim tatli sensin Yasemin.

* Sise yine Eren'i gösteriyor

Eren: 'Pepsi turnesinde yasadigin en komik olay?'

Gülçin: Ben sordum bunu.

Eren: iki tane var. ilki siluet perdelerin arkasinda dans edip sonra da o perdeleri yirtarak, içlerinden çiktigimiz sarkida yasandi. Son konserimizdeki perde biraz kalindi. Ben de Gülçin'e 'Bu kagit biraz kalin, çok sert vurmamiz gerek unutma' dedim. Çikmamiz gereken an gelince ben çok sert bir sekilde vurdum kagit perdeye ama elim çikmadi sadece ayagim çikti! Üstelik ayagimin oldugu kisim da tam seyircinin görebilecegi bir yerdeydi.

Cemre: Zaten siluet kagidindan oldugu için her sey görünüyor.

Eren: Evet, arkadan gölge olarak da görünüyoruz! Hemen egilip asagidaki deligi yirttim. Yanimdaki dansçi da görmüs olanlari. Çok 'cool' ve ciddi durmamiz gereken bir yerde gülmeye basladik! (Herkes kikirdiyor) Digerinde de 'Olmaz Böyle Sey'i söylüyoruz. Sarkinin bir kisminda dansçilar önümüzde dans ederken kafalarini arkaya dogru atiyorlar. Önümdeki dansçi bana kafasini o kadar sert bir sekilde geçirdi ki inanilmaz canim acidi!

Gülçin: 'Geçirdi' dedin!

Eren: Derim çünkü çok acidi!

* Sise yine Gülçin'i gösteriyor

Gülçin: 'Kiminle ayni sahneyi paylasmak istersin?'

Cemre: Ben sordum bunu ama bu dünya stari olacak.

Gülçin: Hmm Dünya stari Erkek biri olmali Usher olsun.

Eren: Tamam.

Gülçin: (Heyecanla) Hayir, John Legend! John Legend olsun!

* Sise Eren'i gösteriyor

Eren: 'Karsindaki kisinin en çok hangi özelligini seviyorsun?' Karsimdaki kisinin en çok

Cemre: Eren'in karsisinda Gülçin var! Onu da söylesene.

Eren: Eren'in karsisindaki Gülçin'in sorusunu Eren cevapliyor. (Kurdugu cümlenin komikligini fark edince hep birlikte kahkaha atiyorlar) Bir dakika düsünüyorum

Yasemin: Kendine bakmasi mesela.

Eren: Hayir bir dakika, ben söyleyecegim. Gülçin'in en sevdigim özelligi, kendisine verdigi önem.

Cemre: Kendi, her seyden öncedir.

Eren: Bir sonra atacagi adima göre kendini ayarlamasi, yorulmasi ya da yorulmamasi... Eger yorulmussa kendine zaman ayirip dinlenmesi... Yediklerine dikkat etmesi, vitamin almasi... Yani kendine bakmasi.

Yasemin: E ben ne dedim demin?

Eren: Ama benim siramdi, soruya ben cevap veriyorum.

* Sise Yasemin'i gösteriyor

Eren: Allah'a sükür!

Yasemin: 'Sahnede en çok korktugun an?' En son konserde bizim bir semsiye çevirme sahnemiz vardi. Orada semsiye elimden uçtu ve havalandi! Son anda yakaladim.

Gülçin: Ve ben bunu gördüm!

Yasemin: Eger yakalayamasaydim çok büyük bir utanç olurdu çünkü direkt seyircilerin üzerine uçardi. iste o an çok korktum!

Cemre: Yasemin de!

Yasemin: Evet ben Yasemin.

* Sise yine Yasemin'i gösteriyor

Yasemin: 'Asla yapamam, giyemem veya söyleyemem diyecegin bes sey nedir?' Asla yumurta ve nane yemem ama Antalya'dayken Eren bana meyve salatasinin içindeki naneleri yedirdi!

Eren: Hem de taze naneydi!

Yasemin: Ben anlamiyorum o anda nane yedigimi, çünkü dislerimi firçalamisim. Meyvelerin tadi o yüzden garip geliyor saniyorum. Megersem nane yiyormusum! Sonra... Asla bizim yasimiza uymayacak sarkilari söylemem. Bu hepimiz için geçerli. Çok kadinsi ve abiye seyleri de giymem.

Cemre: Asla giymeyecegin seyi söyleyeyim mi sana; vatkali seyler!

Yasemin: Ay evet, asla!

* Sise yine Eren'i bulunca isin içine biraz hile katiyorlar

Gülçin: (Aglamakli bir sesle) Ya neden hiç bana gelmiyor!

Eren: Hadi ona gelmis gibi yapalim.

Gülçin: 'En uçuk hayalini anlat.'

Cemre: Gülçin'in de ne uçuk hayali olur ya!

Gülçin: Bir gün, hepimiz mümkün oldugunca çirkin giyinelim, ama çok çirkin olmaya çalisalim istiyorum.

Yasemin: Bu igrenç yazi Eren'in. 'Giyim konusunda kendine kimi örnek alirsin?' Hmm Pink.

Gülçin: Yasemin giyim konusunda kendine Pink'i örnek aliyor öyle mi?

Yasemin: Ama her zaman degil.

Eren: O zaman daha çok örnek aldigin birini söyle.

Yasemin: Yok ki... iyi o zaman Madonna diyeyim ama onu da her zaman örnek almiyorum ki!

Eren: Pink daha iyi, Pink de.

Yasemin: Evet, evet Pink.

GÜLÇiN ESPRi YAPAMAZ

* Sise Cemre'yi gösteriyor

Cemre: Eren sana inanamiyorum. Bunu söylemem lazim. Normalde röportajlarda böyle sorular sorulunca cevap vermemeyi kaide edindik biz ve Eren bana 'Ünlülerden en çok hangisine sinir oluyorsun?' diye bir soru yazmis. (Gülüsmeler)

Yasemin: Kendine sorulmasini istemedigin bir seyi sorma Eren!

Eren: Ama ben o soruyu ona sormuyorum ki, ben o soruyu Justin'e (Timberlake) soruyorum.

Cemre: Neyse söyleyeyim ben. Ama yabanci söyleyecegim tabii ki! (Kurnaz kurnaz gülüyor) Kelly Osbourne'a sinir oluyorum. Beni 'irite' ediyor.

Yasemin: 'içinde bulundugun konumda canini en çok sikan konu nedir?' Anliyorum seni Eren! (Kahkahalar)

Yasemin: Bazen organizasyonda birtakim gecikmeler oluyor ve bu benim canimi çok sikiyor.

Cemre: 'Sag yanindaki kisinin en son hangi esprisine güldün?' (Saginda Gülçin var.)

Eren: Az önce yapmaya çalisip da yapamadigi esprisine güldün.

Cemre: Hayir hayir. Gülçin genelde espri yapmaya çalistigi zaman batirir. Onu kendi kendine konusturmalisiniz. Konusturunca onu, o farkinda olmadan yeterince espri yapiyor zaten. Ama ondan komik bir performans beklerseniz, beklediginizi alamazsiniz.

* Sise Eren'i gösteriyor

Eren: 'Hayatindaki en önemli insan kim? Neden?' Hayatimdaki en önemli insan bundan birkaç ay önce vefat eden büyükanneannem. Çünkü o anneannemin annesiydi ve seksenli yaslarinin sonunda olmasina ragmen ölmeden birkaç ay öncesine kadar hala bir agaca tirmanacak kadar saglikliydi. Onun her seyini örnek alabilirim aslinda. Çok yasli ve küçük bir kadin olmasina ragmen, nasil herkesi bir arada toplama gücüne sahip oldugunu görünce aslinda ne kadar büyük oldugunu anladim.

* Sise Gülçin'i gösteriyor

Gülçin: 'ilk albüm çiktigi günden beri yasadigin en komik olay nedir?' Hmm... Bir imza günümüz vardi. imza atmadan önce yanima gelen kisinin adini soruyorum her seferinde. Ama o kadar çok gürültü var ki söylenenleri anlamiyorum. Meger hep yanlis anliyor, yanlis isim yaziyormusum, bunlar da arkamdan düzeltiyormus. Aslinda söyleyecegim komik olay bu degildi (Herkes gülüyor). Bir de bugün bir kiza 'ismin ne' diyecegime 'ismini' dedim ama kiz anladi (Kizlara bu da komik gelmeyince önce sessizlik oluyor sonra kahkahalar kopuyor). Ne yapayim aklima baska bir sey gelmedi.

Cemre: 'Pepsi turnelerinde Sezen Aksu'dan ögrendigin seyler oldu mu?' Sezen Aksu'yu izleyerek ögrendigim sey, girdigi her ortamda yarattigi bir hava ve çok kuvvetli bir elektrik. Bu aslinda ögrendigim bir sey degil ama ögrenmek istedigim bir sey. Bir insan nasil hiçbir sey yapmadan bile kendini sevdirebilir ögrenmek istiyorum.

ÇOCUKLUgUMUZU YASAYAMADIK

* Sise yine Cemre'yi gösteriyor

Cemre: inanmiyorum! Yazdigim en kil soru bana geldi. 'içine sinmeyen bir isle karsi karsiyaysan ve degistirmeye vaktin yoksa ne yaparsin?' Görüyorsunuz ya saglam bir soru sormustum size ama bana patladi! Hmm... O an profesyonelligimi kullanirim ve her sey yolundaymis gibi gülümserim. Tabii ki rezalet bir durum varsa, her zaman dogal oldugumuzu söyledigimiz için uygun bir tavirla geçiririm.

Yasemin: Senin bu soruya almak istedigin cevap bu degildi ama!

Cemre: Degildi ama bana geldigi için istedigim gibi geçistirebilirim. (Gülüyorlar)

* Sise Gülçin'i gösteriyor

Gülçin: 'Sezen Aksu'yu tasvir edebilecegin bes sifat nedir?'

Cemre: Yine sizin (beni kastediyor) sorunuz geldi Gülçin'e.

Gülçin: Alçak gönüllü, yaratici, saygin, profesyonel

Cemre: (Fisildayarak) Çilgin.

Gülçin: Evet, çilgin.

Yasemin: 'Bu konuma gelirken yasamak istedigin bir durum oldu mu?'

Eren: istemedigin!

Yasemin: Yazin çok çirkin Eren, ne yapabilirim?

Cemre: isim vermeden, istemeden katildigimiz o TV programini anlat.

Yasemin: Normalde sunucuyu severiz ama programin içerigi yüzünden gitmek istemedik.

Cemre: Çok tüyo verme ya, sadece 'gitmek istemedigimiz program' de.

Yasemin: Evet öyle. Ama gitmek zorunda kaldik ve korktugumuz gibi geçince tanidiklarimizdan da olumsuz tepkiler aldik.

Yasemin: 'Bu noktaya gelene kadar nasil sabrettin, ne yöntem kullandin?'

Cemre: Bu vahset soru da benim.

Yasemin: Nasil bir yöntem kullandik? Çocuklugumuzu yasamadik. Yasitlarimizin eglendigi zamanlarda biz hep çok çalistik.

Cemre: Sorumu yanlis anladin sen.

Yasemin: Ama buydu yöntemimiz!

Cemre: Hayir hani bu çok zor bir dönemdi ya, hani çocuklugumuzu yasayamadik ya, iste o zamanlarda kendini nasil motive ettin?

Yasemin: Birbirimize kenetlendik!

Cemre: Hah iste!

Yasemin: Eger dördümüz birlikte olmasaydik bu noktaya gelemezdik. Çünkü bence bir insanin tek basina kaldirabilecegi bir sey degil bu is.

KONSERDE BiRiNi ÖPERSEN SENi KESERiZ

Eren kendi sorusuyla karsilasinca mizikçilik yapiyor:

Eren: Amaaan ben bu soruya cevap vermeyecegim.

Yasemin: Vereceksin Eren.

Cemre: (Eren'in elinden soruyu kapip okuyor) 'Sevdigin kisi için yapabilecegin en büyük çilginlik hangisi?' Sen bize böyle sorular mi hazirlarsin, oh olsun!

Eren: Ama pismanim...

Cemre: Hadi hadi gördük sorularini. Normalde cevap vermeyecegimiz tüm sorulari sormussun.

Yasemin: Eren hadi!

Eren: Bulamiyorum.

Cemre: Her türlü çilginligi yapar misin?

Eren: Yapamam!

Gülçin: Niye?

Eren: Çünkü benim de bir canim var!

Gülçin: Peki konserin ortasinda mikrofona 'Seni seviyorum' diye bagirir misin?

Eren: Hayir yapamam!

Cemre: Yapamazsin tabii, orasi bizim is ortamimiz. Yaparsan seni öldürürüz!

Eren: Bunu yapmam ama o kisi konserdeyse, sahneden asagi atlayip yanina gider, onu öpüp yerime geri dönebilirim.

Cemre: Sen bunu rüyanda yaparsin Eren!

Eren: Bunu yaparim!

Yasemin: 'Seni seviyorum' diyemiyorsun ama onu öpmeye gidebiliyorsun, öyle mi?

Cemre: Evet sevgili okuyucular Eren kendi sorusuyla mahvoldu, biz de bu durumla çok eglendik. (Herkes gülüyor)

Eren: Bunu yaparim ama!

Cemre: Yapamazsin Eren, yaparsan seni keseriz

repP zor buLdum vallaa

kaynak:İntErneTT
gülçinkolik_tuba
Yeni Üye
Yeni Üye
gülçinkolik_tuba

Rep :

Teşekkür puanı :

Paylaşım Gücü :

Rep Ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

MesajKonu: Geri: Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma)   Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 7:24 am

SAOL CNM
gülçin.ece
Yeni Üye
Yeni Üye
gülçin.ece

Kadın
Hepsiyi Gerçekten seviyormusun? : %10000
Hepsiden Kim??? : gülçin
Rep :

Ruh Halin : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Keyifl10
Tutuğu Takım : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) 1447
Teşekkür puanı :

Paylaşım Gücü :

Sanal Hayvanın? : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Kedi3021b

MesajKonu: Geri: Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma)   Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 11:39 pm

bişey değil cnm
[TıLsımLı MeLeq]
Yeni Üye
Yeni Üye
[TıLsımLı MeLeq]

Kadın
Hepsiyi Gerçekten seviyormusun? : Tabiki Evet
Hepsiden Kim??? : Cemre
Rep :

Ruh Halin : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Asik10
Tutuğu Takım : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) 1444
Teşekkür puanı :

Paylaşım Gücü :

Sanal Hayvanın? : Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Ejderha890bf
Rep Ver :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

MesajKonu: Geri: Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma)   Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma) Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 1:55 pm

SaoL Jnm

Hepsi-Şişe Çevirmece (Konuşma)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-